Pre objednávky je doprava po Česku a Slovensku ZADARMO. Vaša objednávka je pre nás dôležitá! Váš tovar začneme baliť v rovnaký deň, keď objednáte. Vašu objednávku doručíme domov do 2 pracovných dní.  Zásielky sú dodávané a doručované kuriérskou službou. Dodacia lehota produktu je popísaná webovým obchodom počas procesu platby a je potvrdená tiež potvrdzovacom e-mailom. Čas doručenia môžete telefonicky zmeniť. 

Informácie o doručovaní

Upozorňujeme, že pri zadávaní objednávky vás budeme žiadať o zadanie vášho telefónneho čísla, aby vás kuriér mohol kontaktovať v prípade akýchkoľvek otázok alebo ak by s vami chcel dohodnúť presný čas dodania. Kuriér sa pokúsi doručiť vašu objednávku dvakrát na vami uvedenú adresu. Ak sa mu nepodarí doručiť balíček druhýkrát, balíček sa nám vráti. Pred doručením zásielky vám bude zaslaná e-mailom a SMS (ak ste v čase objednania alebo registrácia uviedli číslo mobilného telefónu) odhadovaná doba doručenia (3 hodinový časový rámec) a zároveň vám bude doručené telefónne číslo kuriéra. S kuriérom budete môcť zmeniť dodaciu lehotu. Ak sa chcete informovať, kde sa nachádza váš balík, môžete tiež kontaktovať kuriérskou službu priamo na čísle 18 345 alebo 483 217 201 prípadne kliknite TU a zadajte svoje číslo zásielky. V prípade dobierky môže aj iná osoba prijať balík bez písomného súhlasu. V takomto prípade musí táto osoba poznať aspoň dve podrobností o balíku (meno zákazníka, názov internetového obchodu, názov produktu, splatnú sumu, čiarový kód), aby bola presne identifikovateľná.

Zrušenie zásielky

Ak webový obchod nesplní svoj zmluvný záväzok, pretože nemá prístup k tovaru uvedenému v zmluve, alebo nemôže poskytnúť objednanú službu, musí o tom informovať zákazníka. Obchod nie je možné uzavrieť s maloletými. Prijatím obchodných podmienok zákazník prehlasuje, že je plnoletý.